طـراحــی سایت

طـراحـی سایت ارزان

یکی از ابزارها و الزامات تجارت های امروزی، استفاده از امکانات اینترنت به ویژه راه اندازی وب سایت برای معرفی رزومه (خدمات) و محصولات از طریق اینترنت می باشد و نباید قیمت های بالا مانع کسب و کارها باشد، به همیـن دلیـل در آتی پنل این بخش را راه اندازی کردیم تا راهی باشد برای رسیدن به اهداف کسب و کارهای نـو…

در آتـی پنل با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس و ابزار و قالب های آماده سایتـی ارزان را ارائـه میکنیم و هزینه را در انتهـای پـروژه و همچنین بصورت توافقـی پرداخت مینماییــد. هـدف از ارائه این خدمت، طـراحـی سایت ارزان داینامیکی شخصـی، فروشگاهـی، خبــری و حتـی شرکتــی است ؛ طراحـی سایت با جـدیـدتـرین متــد ها و کاملا واکنشگـرا، سئـوی استانـدارد و قابـل اجــرای عملکـردهـای اختصاصـی است. با آتــی پنل از مزایــای حضــور در اینترنت بهـره منــد شویــد .

 

مـراحـل راه انـدازی و طـراحــی سایت

    بررسی اولیه در خصوص امکانات و ظاهر وبسایت
    مشاهده نمونه ها و انتخاب اسکلت ظاهری سایت
    انتخاب دامنه مورد نظر شما و ثبت نام سایت مورد نظر
    پیاده سازی نهایی سایت و اعمال تغییرات مورد نیاز کارفرما
    ورود اطلاعات دریافت شده از جانب کارفرما به همراه تصاویر و سایر موارد به صورت رایگان
    تحویل بخش مدیریت وب سایت و اطلاعات مربوطه به کارفرما
    ارائه ویدیو آموزش روش کار با سیستم مدیریت سایت
    ارائه خدمات پشتیبانی
 

هـزینـه راه انـدازی وبسایت

    هزیـنه ارائـه خـدمات با توجـه بـه نیـاز شما بین ۵۰,۰۰۰ تــا ۹۰۰,۰۰۰ تـومان خواهـد بــود. همچنین در صـورت ارائـه خدمـات کـدنویسـی امکان افـزایش هزیـنه تا سقف ۳,۰۰۰,۰۰۰ تـومان نیـز وجـود دارد، اما سعی بر این خواهد بود که با کمترین هزیـنه بـه نیـازهایتان دست یـابیــد.
 

مشـاوره و درخـواست طـراحــی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *